ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Ozon Marketi - Eser Medikal Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 15.04.2015 tarih, 29001 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan TIBBİ CİHAZ SATIŞ, REKLAM VE TANITIM YÖNETMELİĞİ Sosyal Güvenlik Kurumunca geri ödeme kapsamında bulunan Tıbbi Cihaz ve cihaz sayılan ürünlerin internetten online satışı durdurulmuş olduğundan, yalnızca ve sadece Münhasıran sağlık mensupları tarafından kullanılması veya uygulanması gereken cihazlar ile geri ödeme kapsamında olan cihazların dışında ürün tanıtım ve temini yapılmaktadır. Sitemizde yer alan ürünler TIP Mensubu Profesyonellerin kullanımına yöneliktir.

Bu sözleşme ile bu siteye üye olan gerçek veya tüzel kişiler; yönetmelikte belirtilen şartlara nitelik, nicelik ve dahi her türlü belirtilmiş, değinilmiş maddelere uygun olduğunu ve ürünlerin Sağlık bakanlığınca belirlenen şart ve izin verilen uygulamalarda kullanacağını gayri kabili rücü kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bu sitede tanıtım ve temini yapılan her türlü ürünün amacı dışında veya yanlış kullanımlarından, uygulayıcı hatalarından kaynaklanacak her türlü sorun, kanuni sonuçlarından Eser Medikal Şirketi sorumlu değildir. Üye tüm bu neticelerden yalnızca kendi ve kendinin bağlı olduğu kurumun veya kuruluşun sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.