TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz 3 gün içerisinde kargoya verilir
Kargo Ücreti alıcıya aittir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,5164
34,7944

İyi Set - Bexozone - 10 Adet

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
 Major Auto Hematerapi ozon tedavisi tıp alanında kullanılmaya başlandığından beri uygulanan en klasik yöntemdir. Bu tedavinin yapılabilmesi için hastanın 100 ila 250 ml kadar kanını steril koşullarda damarından dış ortama almak, ozonla işleme tabii tuttuktan sonra yine steril koşullarda hastaya geri vermek gerekir.

Bu şişelerin üst tarafında kendiliğinden serum askısına takılabilecek bir kısmı bulunmaktadır. Şişenin alttan iki, üstten iki tane giriş bulunmaktadır. Alt ve üst girişlerin birer tanesi ağzı hortum bağlanmasına olanak sağlayan luer-lock sistemli vidalıdır. Diğer birer girişin ise ağzı silikon tıpalıdır. Bu girişler de enjeksiyon iğnesi kullanımına uygundur. Bu girişler hastadan kan almak, kan vermek, alınan kanı ozonlamak, şişenin içine kan sulandırıcı Heparin, Sodyum citrate (Sodyum Sitrat) gibi ilaçların enjekte edilmesinde, şişeye vakum uygulamak ve ozonlama işleminde kullanmaya elverişlidir. Kimi ozon terapistler kanı ozonlarken bubbling (kanı şişenin alt noktasından ozonlarken kabarcıklar oluşması nedeniyle bu şekilde isimlendirilmektedir) yöntemini tercih ederken kimi ozon terapistler ise ozonu kanın üstteki boş bölgeye enjekte ederek, manuel olarak çevirmelerle yavaş karışımını yeğlemektedir. Bu set her iki şekilde de kanın ozonlanmasına olanak tanımaktadır.

Kan ozonlaması dışında istenildiğinde su ve yağ ozonlamasına da son derece uygundur. Şişenin içine arzu edildiği kadar ozonlanacak su veya yağ konulur. Alttaki girişten şişeye istenilen dozda ozon verilirken üstteki giriş katalitik konvertöre bağlanır. Bu şekilde güvenle ozonlama yapılabilir.

Tek kullanımlık paketlerde steril olarak sunulmaktadır. Steril enjektörlere benzer şekilde ambalajlanmıştır. Taşınması, saklanması, korunması, kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Maliyeti ise tüm avantajlarına karşın cam setlerden daha ucuzdur.   

Diğer Özellikler
Stok KoduBexen
MarkaÇeşitli
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Döviz Kurları
  Dolar  
  Euro  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.