32,5164
34,7944

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Eser Medikal Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 1984 yılından bu yana serbest hekim olarak çalışan iki doktor tarafından 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sağlık Hizmeti alanında faaliyet göstermektedir. Çocuk Hekimliği, Diş Hekimliği, Ozon Tedavileri, Kolon Hidro Terapi, Medikal Estetik Uygulamalar, Detox, Anti-Aging, SPA uygulamaları temel çalışma alanlarıdır.

Yurt dışında konusunda öncü ve lider şirketlerin Türkiye'de kendilerine çözüm ortağı olarak tercih ettikleri şirket Eser Medikal Tic.Ltd.Şti. olmaktadır. Kullanıcılara, uygulamalar konusunda sürekli eğitim ve destek hizmeti verilmektedir. Cihazların teknik servisi, uzman ekiplerce süratle yerine getirilmektedir. Sarf malzemeleri gereksinmeleri anında karşılanmaktadır.

Çözüm ortağı olarak Türkiye’nin köklü şirketleri ile birlikte çalışması dinamik yapısını güçlendirmiştir. Satış – Pazarlama, Teknik Servis, Eğitim konuları alanında uzman çözüm ortaklarınca gerçekleştirilmektedir.

Temsilcisi olduğu üretici firmalar Humares GmbH, Medipac GmbH, Evozone GmbH, Medilab GmbH,  Transcom Srl, H & D Srl, Diacron Srl, Medozons, Bexozone, Oiarso başlıcalarıdır.

Şirketin kurucusu ve müdürü Dr. Ruhi Çakır mesleğinde edindiği bilgi ve deneyimlerini bu web siteleri aracılığı ile topluma herhangi bir maddi getiri gözetmeksizin ulaştırmaya çalışmaktadır.

Eser Medikal Sağlık Hizmetleri Şirketi faaliyette bulunduğu tüm zamanlarda kaliteli ve dürüst hizmeti ilke olarak kabul etmiştir. Sahip olunan müşteri memnuniyeti de bu ilkenin doğal bir sonucudur.

Eser Medikal Şirketi kendi kliniklerinde kullandığı medikal cihaz ve malzemelerin ayni zamanda Türkiye distributörüdür. Hastalarının tedavisinde emniyetli ve yararlı bulduğu cihazları güvenle diğer doktorların kullanabilmesine aracılık etmektedir.

 

Eser Medikal'in misyonu :
Eser Medikal Sağlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruluşunun temelinde güvene ve saygıya dayalı kaliteli hizmet yer almaktadır. Güvenin sözle değil ancak icraatla verilebileceğinin bilinciyle yıllardır bu prensiple faaliyet göstermektedir.

Tüm çalışma alanlarında sahip olunan müşteri memnuniyeti bu çalışma prensibinin doğal bir sonucudur. Talep sahiplerine daima gereksinmelerine uygun çözümler üretilmektedir. Verilen hizmetin devamında müşterilerin yaşadıkları her türlü sorunlara empati ile yaklaşılmaktadır. Çözüm konusunda yapılabilecek tüm çalışmalar iyi niyetle gerçekleştirilmektedir.

Ozon Tedavisi Eser Medikal Şirketinin çalışma konularından birisidir. Ozon Tedavisinin Türkiye koşullarına ve gerçeklerine çok uygun olduğu düşünülmekte ve ülkemizde yaygınlaşması arzu edilmektedir. Bu amaca yönelik olarak Ozon tedavisini öğrenmek isteyen doktorlara olanaklar dahilinde yardımcı olunmaktadır.

Ozon Tedavisi için gerekli olan cihazlar, sarf malzemeleri konusunda da Doktorlara en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmak amacındadır. Ülkemizde ne yazık ki bu konuda üretim yapılmadığından gereksinme duyulan ürünler yurt dışından getirilmektedir. Ozon Tedavisi konusunda bilgi, cihaz ve malzemeler konusunda danışmanlık ve rehberlik hizmeti her zaman ücretsiz olarak verilmektedir.

Eser Medikalin temsilciliğini ve satışını yaptığı tüm ürünler ayni zamanda kendi kliniklerinde de kullanılmaktadır. Kalitesine güvendiği ürünleri gururla diğer doktorların da kullanmasına öncülük etmektedir.

Hastaların tedavisinde kullanılacak olan tüm cihaz ve malzemeler insan üzerinde tıbbi kullanıma uygun olmak zorundadır. Ürünlerin hepsi orijinal patentli ve CE sertifikasına sahiptir. Sahip olunan belgeler ürünlerin insanlar üzerinde kullanılması konusunda alınmıştır.

Ürünlerimiz tüm Avrupa ülkelerinde, Amerika Birleşik Devletlerinde, Güney Amerika, Kuzey Afrika, Rusya, Uzak Doğu ülkelerinde kullanılmaktadır. Tüm ülkelerde satış ve kullanım sertifika ve patentlerine sahiptir.

 

Döviz Kurları
  Dolar  
  Euro  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.